Obecnie nie ma jeszcze wyznaczonej daty kolejnego wyjazdu. Gdy tylko będę planować kolejny, z pewnością udostępnię tu szczegółowe informacje. Do usłyszenia! :)

Przystanek Odpoczynek - wyjazdy offline

Też masz czasami ochotę rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady? Albo gdziekolwiek, gdzie nikt nie będzie zaprzątał Ci głowy. Jeśli chcesz prawdziwie odpocząć i wylogować się na cały weekend, to zapraszam Cię na Przystanek Odpoczynek - wyjazdy offline. W miejsca, gdzie zamiast powiadomień będziesz reagować na odgłosy zwierząt i cichy szmer strumyka. Zabierz ze sobą ulubioną książkę, aparat, jeśli lubisz robić zdjęcia lub coś co będzie Ci towarzyszyć podczas odpoczynku. O resztę zadbam ja.

 

Podczas naszych wyjazdów nie ma sztywnych planów zajęć. Chcę dać Ci przestrzeń do spania do woli, oddychania czystym powietrzem, wysłuchania swoich myśli i naładowania akumulatorów. Podczas wyjazdów pojawią się warsztaty lub inne atrakcje (szczegóły znajdziesz w opisie wydarzeń), ale wszystkie będą nieobowiązkowe, żeby nie tworzyć zbędnej presji. Na miejscu będziemy smakować lokalne jedzenie na tarasie i chodzić na długie spacery. Obiecuję Ci, że to będzie piękny czas. Poniżej znajdziesz bieżące informacje o najbliższych planowanych wyjazdach.

Chcę dostawać bieżące informacje o wyjeździe offline

Przystanek Odpoczynek - wyjazdy offline

Jeśli chcesz w pierwszej kolejności otrzymywać informacje o naszym wspólnym wyjeździe offline, kliknij w przycisk poniżej. Obiecuję, że prześlę do Ciebie wiadomość, gdy tylko pojawia się kolejne ważne wieści w sprawie naszego wyjazdu.

Odpocznijmy razem

Znasz miejsce, które będzie idealne na wyjazd offline? A może prowadzisz ośrodek, agroturystykę lub glamping, który chętnie połączy siły z projektem Przystanek Odpoczynek? Wypełnij formularz i poślij go do mnie, a ja wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 

Nazwa miejsca i lokalizacja
Email
Treść wiadomości:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
przystanek odpoczynek instagram
przystanek odpoczynek facebook

Przystanek Odpoczynek

Odpoczynek i spokój w świecie online

Odpoczynek i spokój w świecie online

Anna Rosińska
tel. 667 277 101
kontakt@przystanek-odpoczynek.pl

Polityka prywatności

Regulamin sklepu