@przystanek_odpoczynek

Gdzie mnie znajdziesz?

Imię

Nazwa Firmy

Twój e-mail:
Treść wiadomości:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy
Uzupełnij wymagane pola przed wysłaniem

półce "już jest za późno". Jeśli masz podobnie jak ja kiedyś, koniecznie zajrzyj na moje konta na social media, gdzie dzielę się inspiracją do tego, by rozwijać się i cieszyć się zwykłym codziennym życiem. Przystanek Odpoczynek to miejsce, gdzie bez zbędnych filtrów i słodzenia spotykamy się, by naładować akumulatory.

 

Ebooki, warsztaty i przestrzeń blogowa to tylko kilka z moich propozycji, które będą dla Ciebie wsparciem na tej drodze. Projekt Przystanek Odpoczynek będzie rozwijał się dzięki osobom takim jak Ty. Jeśli znajdujesz tu wartość i lubisz wracać do tego miejsca w sieci, możesz podziękować mi stawiając mi wirtualną kawę lub udostępniając moje treści. Za wszystko z całego serca dziękuję!

Kto tworzy Przystanek Odpoczynek?

Nazywam się Ania Rosińska i od 2020 roku tworzę internetowe treści, które niosą dobry i wartościowy przekaz. W październiku 2022 roku rozpoczęłam swój autorski projekt Przystanek Odpoczynek. Kiedyś ambitna pracoholiczka, obecnie wciąż ambitna poszukiwaczka work-life balance. Ta równowaga między pracą a życiem, między światem online i offline to stan, który trudno utrzymać samemu. Zdecydowanie łatwiej jest wtedy, gdy ma się wsparcie w postaci drugiej osoby. Więc oto jestem. Chcę pokazywać Ci, jak efektywnie odpoczywać i poprawiać komfort życia.


W wolnych chwilach lubię aktywnie spędzać czas i czytać dobre książki przy stygnącej herbacie. Uczę się śpiewać i grać na pianinie. W ten sposób spełniam marzenia, które zbyt długo leżały na

Chcesz połączyć siły?

Masz miejsce, gdzie mogłyby odbywać się wyjazdy weekendowe offline? A może interesuje Cię temat odpoczynku i zdrowej relacji z technologią i chcesz zorganizować warsztaty? Zapraszam Cię zatem do kontaktu. Jestem otwarta na współpracę, bo wierzę, że współdziałanie przynosi więcej dobrego niż rywalizacja. Aby skontaktować się ze mną, wypełnij formularz po lewej stronie i twórz ze mną kolejne dobre rzeczy w sieci.

 

Więcej treści związanych z Projektem Przystanek Odpoczynek znajdziesz na Instagramie i Facebooku.

przystanek odpoczynek instagram
przystanek odpoczynek facebook

Przystanek Odpoczynek

Odpoczynek i spokój w świecie online

Odpoczynek i spokój w świecie online

Anna Rosińska
tel. 667 277 101
kontakt@przystanek-odpoczynek.pl

Polityka prywatności

Regulamin sklepu