Ebook jest również na Legimi

Ebook "Odpocznij. Przewodnik

dla przebodźcowanych" - pełna wersja

 

Ebook zawiera wszystkie trzy części - Odpoczynek, Technologia oraz Spokój. Każda z nich zakończona jest ćwiczebnikiem, który pozwoli Ci przełożyć treść ebooka bezpośrednio na Twoją codzienność. Wszystkie trzy części poruszają inną tematykę, ale wspólnie uzupełniają się, tworząc jeden przewodnik. Łączna objętość ebooka to 160 stron.

 

Jeśli czujesz przebodźcowanie, przemęczenie i chcesz odpoczywać bardziej świadomie, to ten ebook jest dla Ciebie.

@przystanek_odpoczynek

Gdzie mnie znajdziesz?

 

Nazywam się Ania Rosińska. Na co dzień mieszkam w Rudzie Śląskiej. Pisanie sprawiało mi radość... od zawsze. Od 2020 roku publikuje swoje autorskie teksty w internecie. W wolnych chwilach lubię aktywnie spędzać czas, czytać dobre książki i śpiewać. Od 2022 roku prowadzę projekt Przystanek Odpoczynek, w którym inspiruję moich czytelników do zwolnienia i wsłuchania się w swoje potrzeby. Teraz masz możliwość stać się jednym z nich.

Poznaj autorkę ebooka

 

Ebook zawiera drugą część poruszającą temat technologii. Dlaczego tak często sięgasz po telefon? Jak działają neuroprzekaźniki podczas skrolowania? Jak wyrobić sobie dobre nawyki cyfrowe? Badania i statystki uzupełnione zostały przez osobiste obserwacje autorki. Jest to jedyny ebook o fonoholizmie, który nie tylko wskazuje problem, ale również jego możliwe rozwiązania.

 

Jeśli czujesz, że spędzasz zbyt wiele czasu z telefonem w bezproduktywny sposób i chcesz zadbać o dobre nawyki cyfrowe, to ten ebook jest dla Ciebie.

 

Ebook zawiera pierwszą część poruszającą temat odpoczynku. Czym jest odpoczynek? Jakie są przyczyny zmęczenia? Jak znaleźć czas na odpoczynek? Przemyślenia przeplatają się tu z definicjami i metodami zarządzania sobą w czasie. Wszystko to podane w przystępny i nienachalny sposób. Tak aby pozwolić czytelnikowi na wybór własnej drogi.

 

Jeśli czujesz, że brakuje Ci czasu na odpoczynek i wciąż czujesz zmęczenie mimo wyjazdów na urlop, to ten ebook jest dla Ciebie.

 

Minimalna forma, proste wskazówki i spójnie poprowadzona narracja przez całą książkę to trzy podstawowe zalety ebooka "Odpocznij. Przewodnik dla przebodźcowanych". Wszystko po to, aby czytelnik mógł w pełni skupić się na treści bez zbędnych rozpraszaczy. Jak sam tytuł wskazuje, jest to przewodnik, więc pozwól się prowadzić w tej podróży. Będę Twoim przewodnikiem przez wszystkie 160 stron.

Masz pytania? Napisz do mnie

Jak wygląda ebook "Odpocznij. Przewodnik dla Przebodźcowanych" w środku?

Przeczytaj opinie pierwszych czytelników

Odpowiedź, jak dbać o zdrową relację z technologią oraz dobre nawyki cyfrowe

Ebook "Odpocznij. Przewodnik dla Przebodźcowanych"

„Odpocznij. Przewodnik dla przebodźcowanych” to książka, która bazuje na osobistych doświadczeniach i obserwacjach autorki. Po latach wypychania grafiku ponad rozsądek przyszedł czas na zwolnienie i odpuszczenie. Autorka wskazuje na to, że odpoczynek i spokój wynikają z podstawowych potrzeb. Nie tylko wyjaśnia ich znaczenie, ale również pokazuje, jak nauczyć się żyć lżej.

 

Książka składa się z trzech części - Odpoczynek, Technologia i Spokój. Każda z nich zakończona jest kilkoma prostymi ćwiczeniami, które pozwalają wykorzystać przekazane w kolejnych rozdziałach informacje w praktyce. Wnikliwe przemyślenia, interesujące dane statystyczne oraz uniwersalny przekaz sprawiają, że do tej pozycji wraca się wielokrotnie.

 

Co w nim znajdziesz?

Wskazówki, jak zmniejszyć skłonność do pracoholizmu i znaleźć czas na odpoczynek

Wyjaśnienie potrzeby odpoczynku i jej roli w Twoim życiu

Dużą dawkę spokoju i wskazówki jak znaleźć równowagę w niespokojnej codzienności

przystanek odpoczynek instagram
przystanek odpoczynek facebook

Przystanek Odpoczynek

Odpoczynek i spokój w świecie online

Odpoczynek i spokój w świecie online

Anna Rosińska
tel. 667 277 101
kontakt@przystanek-odpoczynek.pl

Polityka prywatności

Regulamin sklepu

Wybierz jeden z wariantów ebooka
"Odpocznij. Przewodnik dla przebodźcowanych" 

Ebook "Odpocznij. Przewodnik dla przebodźcowanych" - część I

Ebook "Odpocznij. Przewodnik

dla przebodźcowanych" - część II

Ebook "Odpocznij. Przewodnik

dla przebodźcowanych" - część III

 

Ebook zawiera trzecią część poruszającą temat spokoju. Jak znaleźć spokój, gdy wokół tyle się dzieje? W jaki sposób można zadbać o dobry sen? Co filozofia stoicka ma do zaoferowania współczesnemu człowiekowi? Sama lektura tej części przynosi ukojenie, a w zestawieniu z praktycznymi i prostymi poradami da Ci klucz, który otworzy Twoją drogę do życiowej równowagi.

 

Jeśli czujesz, że potrzebujesz na nowo złapać balans w swojej codzienności, ale nie wiesz od czego zacząć, to ten ebook jest dla Ciebie.

Imię i nazwisko

Treść wiadomości:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!