Obejrzyj prelekcję o zdrowej relacji z technologią

Warsztaty dla kobiet "Odpoczynek - Boże Błogosławieństwo"

Zdrowa relacja z technologią
na BBdays4IT

Spotkania i warsztaty 

20 kwietnia 2024 roku w Katowicach przygotowałam i poprowadziłam warsztaty dla kobiet o odpoczynku. Pierwsza część spotkania upłynęła na rozmowie i dyskusji nad wybranymi cytatami i myślami zawartymi w Biblii. Blisko dwadzieścia kobiet dzieliło się wzajemnie swoimi doświadczeniami i sytuacjami, gdy czuły przeciążenie i zmęczenie. W drugiej części spotkania uczestniczki mogły w praktyce uczyć się odpoczynku na co dzień. Przeprowadziłąm je przez kilka prostych ćwiczeń, które pokazały, jak w kilka minut odpocząć i wyciszyć się.

16 września 2023 roku miałam przyjemność poprowadzić prelekcję podczas BBdays4IT w Bielsku-Białej. W auli Uniwersytetu Bielsko-Bialskiego przedstawiłam swój autorski temat, jakim jest zdrowa relacja z technologią. Uczestnicy mogli dowiedzieć się, jak nawyki cyfrowe wpływają na nasze samopoczucie oraz w jaki sposób można je kształtować. Równowaga między światem online a offline to kluczowe zagadnienie we współczesnym świecie, w którym technologia towarzyszy nam na co dzień. Całą prelekcję możesz obejrzeć na kanale YouTube, link znajdziesz poniżej.

Spotkania i relacje w świecie offline są dla mnie bardzo ważne. Dlatego jestem otwarta na prowadzenie warsztatów o odpoczywaniu, zdrowej relacji z technologią i szukaniu spokoju w niespokojnej codzienności. Jeśli tylko chcesz, możemy zorganizować warsztaty o odpoczynku w Twojej okolicy. Odezwij się do mnie, a ja prześlę Ci szczegóły. Poniżej znajdziesz moje ostatnie warsztaty i prelekcje, których tematem był odpoczynek i zdrowa relacja z technologią.

przystanek odpoczynek instagram
przystanek odpoczynek facebook

Przystanek Odpoczynek

Odpoczynek i spokój w świecie online

Odpoczynek i spokój w świecie online

Anna Rosińska
tel. 667 277 101
kontakt@przystanek-odpoczynek.pl

Polityka prywatności

Regulamin sklepu